UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Własnie zstanawiałam się dzisiaj, jak mi szerszeń wpadł do samochodu, co by było, jakbym jechała ponad setką :-/ ciekawe ile jest takich wypadków, że potem napiszą : Z niewiadomych przyczyn kierowca zjechał na lewy pas. .. .

Hmmmmm