UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Własnie zstanawiałam się dzisiaj, jak mi szerszeń wpadł do samochodu, co by było, jakbym jechała ponad setką :-/ ciekawe ile jest takich wypadków, że potem napiszą : Z niewiadomych przyczyn kierowca zjechał na lewy pas. .. .
Hmmmmm