Karambol na "siódemce"

20
19.07.2010
Karambol na siódemce
(fot. WS)
Dziś (19 lipca) około godz. 8.20 na drodze krajowej nr 7 w miejscowości Nowina (w pobliżu motelu "Wiatrak") doszło do karambolu z udziałem jednego pojazdu ciężarowego i czterech aut osobowych. Jedną osobę karetka pogotowia zabrała do szpitala na badania. Zobacz więcej zdjęć.
Wszystkie pojazdy jechały w kierunku na Gdańsk. Według ustaleń policji, kierujący ciężarowym volvo na rosyjskich tablicach rejestracyjnych nie zachował bezpiecznej odległości i prędkości przed pojazdami go poprzedzającymi. Sznur aut jadący przed nim zaczął w pewnym momencie hamować. Kierowca ciężarówki nie zareagował na sytuację drogową i uderzył w jadącą przed nim skodę fabię. Oba pojazdy najechały na hamujące przed nimi: skodę octavię, następną fabię i jeszcze na forda focusa. Całe zdarzenie skończyło się dość szczęśliwie - tylko jedna osoba została zabrana do szpitala na badania. Jak się dowiedzieliśmy sprawca karambolu był trzeźwy.
   [fotoc]
   Na miejscu bardzo szybko pojawiły się odpowiednie służby. W ciągu niecałych trzydziestu minut ruch na zablokowanej w obydwu kierunkach "siódemce" został całkowicie przywrócony.
   
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tawariszcz gratulujemy Ci
(2010.07.19)

info

0  
  0
Spójrzcie na tego debila w czarnym peugot kombi. Typowe zachowanie warszawiaka w kolumnie stojących aut. Nie potrafi spokojnie stać jak reszta tylko musi wyjachać na przeciwległy pas ruchu aby widzieć co się dzieje. Świetnie zablokował drogę np. karetce czy innemu uprzywilejowanemu pojazdowi.
Danny (2010.07.19)

info

0  
  0
TIRy na tory!!
(2010.07.19)

info

0  
  0
pewnie pjany jak bela jechal. .. kacap jeden. .. komunista
jurand (2010.07.19)

info

0  
  0
A ja jechałam "7" w sobotę po 22.00 w kierunku na Warszawę. Ciemno, ciąg świateł jadących samochodów z naprzeciwka. A na poboczu /niby/ jakis baran zostawił naczepę z tira. Kierowcy brak. Dobrze ze na CBI podali.
m_k (2010.07.19)

info

0  
  0
Do jurand, czytaj uważnie kierowca rosyjski był trzezwy
(2010.07.19)

info

0  
  0
Danny masz zupelna racje. .. a wogole jak widze gosci z wawki na trasie to mialbym ochote powystrzelac cwaniaczkowatych debili; p
(2010.07.19)

info

0  
  0
.. .i po wakacjach.
(2010.07.19)

info

0  
  0
Zgadza się, głupek z Peugota! Jeśli taki ciekawski, to mógł wysiąść z samochodu. Pewnie w czasie jazdy samochodem sika do butelki. ..
(2010.07.19)

info

0  
  0
wypadek 8.20,a 30 minut później już odblokowany ruch w dwóch kierunkach, tylko że ja jechałam o 10 i korek był od Pasłęka, a do Elbląga zawitałam o 11.. .. jakie bzdury piszą. .. ..
JOooasia (2010.07.19)

info

0  
  0