UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

wypadek 8.20,a 30 minut później już odblokowany ruch w dwóch kierunkach, tylko że ja jechałam o 10 i korek był od Pasłęka, a do Elbląga zawitałam o 11.. .. jakie bzdury piszą. .. ..

JOooasia

Anuluj