UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Spójrzcie na tego debila w czarnym peugot kombi. Typowe zachowanie warszawiaka w kolumnie stojących aut. Nie potrafi spokojnie stać jak reszta tylko musi wyjachać na przeciwległy pas ruchu aby widzieć co się dzieje. Świetnie zablokował drogę np. karetce czy innemu uprzywilejowanemu pojazdowi.

Danny

Anuluj