20
19.07.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"w kierunku na Gdańsk" "w kierunku na W-wę" dobre uśmiałem się
(2010.07.19)

info

0  
  0
jeeee! nigdy nie kupie skody strasznie awaryjne az 3 unieszkodliwione. .. .
tylko wozy japonskie (2010.07.19)

info

0  
  0
dla tego pana w peugeocie 200zł i 5 pkt za przekroczenie podwójnej ciągłej znaku bodajże b4
kierowca (2010.07.19)

info

0  
  0
Do JOooasia: o tej porze jak jechałaś była kolizja w Komorowie.
(2010.07.19)

info

0  
  0
do kolegi powyżej :) na tej siódemce co chwilę są kolizje :) o której byś nie jechał :) na siódemce przelewa się krew za Euro 2012.Tylko czy to jest tego warte?? bajo
kierowca bombowca (2010.07.19)

info

0  
  0
hehehehe ale beka. i bum xd. xd. ale urwal hehe xd. xd. xd.
he xd. xd. (2010.07.19)

info

0  
  0
karambol. .. ludzie czy wy na sile szukacie sesnsacji? mylicie pojecia. .. 3 samochody dziabniete, tir praktycznie nie naruszony a wy piszecie karambol. .. zwyczajna kolizja drogowa. ..
(2010.07.20)

info

0  
  0
A ja jechałem jakoś o 15 i znów ruch odbywał się wachadłowo, jakaś kolizja była koło Jazowej
kurakkk (2010.07.20)

info

0  
  0
kurakkk. a może ci sie wahło lub wahnęło co?
prof zwykły Mniodek (2010.07.20)

info

0  
  0
Jak patrzę czasami jak ci Polscy kierowcy jeżdzą. .. Ludzie kuźwa gdzie wam się tak spieszy ? Chyba do trumny. ..
aneczkaaa (2010.07.23)

info

0  
  0