UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja jechałam "7" w sobotę po 22.00 w kierunku na Warszawę. Ciemno, ciąg świateł jadących samochodów z naprzeciwka. A na poboczu /niby/ jakis baran zostawił naczepę z tira. Kierowcy brak. Dobrze ze na CBI podali.

m_k

Anuluj