UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Spójrzcie na tego debila w czarnym peugot kombi. Typowe zachowanie warszawiaka w kolumnie stojących aut. Nie potrafi spokojnie stać jak reszta tylko musi wyjachać na przeciwległy pas ruchu aby widzieć co się dzieje. Świetnie zablokował drogę np. karetce czy innemu uprzywilejowanemu pojazdowi.

Danny