UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
dziękuję mojej intuicji, jest silniejsza niż przypuszczałam, nie poszłam na ogrody, dziś jest trzeci dzień i też mnie tam nie ma a gdy czytam poprzednie komentarze, to dziękuję jej raz jeszcze ps współczuję tym wszystkim którzy "wywalili" pieniądze i te mniejsze i trochę większe a na jutrzejszym koncercie to być może publiczność pomidorami porzuca trochę i do tego namawiam szczerze, w razie wpadki organizatorów, wszystkich którzy narazili się na wydatek 50 zł
polityka