UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
SVEN ma racje: FORMA przerosla TREŚĆ :) Muzycznie to nic nowego no ale wiadomo, ze reklama musi byc :) p. s Orzeł a ty gdzies piszesz do jakichs gazety czy tylko skaczesz wciaz ze spadochronu? Byc moze w tej szybkosci spadnia nie widisz pozniej w realu :)) pzodro ZIOM :)