A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
uczta dla zmysłów, i koncert i relacja po.
A mnie się relacja nie podoba. Forma przerosła treść. Pozdro. :)
O, jest i Sven - glowny dyskutant i komentator. Wez jakis tekst napisz w koncu madry czlowieku; )
Ogrody umierają. Występy muzyczne takie jak wszystkie - latem- w Polsce. Czyli nijakie. A już owe " panele dyskusyjne " to kabaret w czystej postaci.
A ja się cieszę że coś się dzieje. Deszczu się nie boję! :)
i dodaj jeszcze: a na panele nie chodzę. .. heh
Cudo było! Marysia jest fenomenem! Ok, ludzie mogą czuć niesmak do jej tekstów no alee chociaż było widać, że jest na tych Ogrodach, że śpiewa, tańczy! Nosowska za to hmm. .chyba chciałabyć aż za bardzo cicha, spokojna i skromna. Przegięła po prostu. Ja się bawiłam super pomimo takiej ulewy i braku parasola :)
Przesyt straszny w tej relacji, masa srodkow pdkolororywujacych i zonglerki stylami pisania i do tego dla wiekszosci niezrozumiale nawiazania i błąd w tekście. .. "Marię. .. " zamiast "manię". Choc blad mozna wybaczyc. .. a co do całej imprezy to faktycznie organizatorzy wprawili mnie w oslupienie, zwlaszcza nie zabezpieczeniem kosolety (deszczu nie zauwazyli?). Dyskusja o kinie offowym przerodzila sie w wojne na slowa i szanowny pan K. już kurwami zaczął rzucać, jak dla mnie za duzo chamskich odzywek i emocji jak na "kulturalna" dyskusje. Na nastepny razem poprosze ludzi z dystansem :)
A skąd wiesz że dla większości niezrozumiałe porównania? Sondę uliczną przeprowadzałeś? Poza tym jak nie rozumiesz to weź się za lekturę Gali, tam więcej zdjęć niż tekstu, nie przemęczysz się. Ps - co do "błędu"- autor chyba miał na myśli płytę MP "Miasto mania". .. Więc "Mania", zamiast "Maria"; ) pozdro
Szanowny Panie Davoo, jeżeli już Pan mówi o błędach, to niezabezpieczeniem piszę się razem. I zapewne miał Pan na myśli konsoletę, a nie kosolete. Poza tym uważam, że polskie znaki nie przeszkadzają żyć. Pozdrawiam redakcję