UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A to trzeba pisać teksty, by móc cokolwiek skomentować? Kurde, nie wiedziałem! :/ Myślałem, że swoje opinie może wyrażać każdy.

Svenix

Anuluj