UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A to trzeba pisać teksty, by móc cokolwiek skomentować? Kurde, nie wiedziałem! :/ Myślałem, że swoje opinie może wyrażać każdy.
Svenix
A to trzeba pisać teksty, by móc cokolwiek skomentować? Kurde, nie wiedziałem! :/ Myślałem, że swoje opinie może wyrażać każdy.
Svenix