UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

dziękuję mojej intuicji, jest silniejsza niż przypuszczałam, nie poszłam na ogrody, dziś jest trzeci dzień i też mnie tam nie ma a gdy czytam poprzednie komentarze, to dziękuję jej raz jeszcze ps współczuję tym wszystkim którzy "wywalili" pieniądze i te mniejsze i trochę większe a na jutrzejszym koncercie to być może publiczność pomidorami porzuca trochę i do tego namawiam szczerze, w razie wpadki organizatorów, wszystkich którzy narazili się na wydatek 50 zł

polityka

Anuluj