UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
orzeu - niby konczysz badz skonczylem dziennikarstwo i probujesz pisac w tzw swoim stylu i probujesz uciec od schematow dziennikarstwa ale twoja relacja jest mecząca i subiektywana i taka grzeczna bo inaczej portel jej nie zamiesci albo nie zapłaci; ) Skoro ktos gwizdał to chyba mial do tego prawo no nie? A bronisz jakiegos pęczaka, ktry zachowal sie jak swinia. No ale skoro "kurwy słowne" sa na scenie to i on zachowuje sie slownie tak samo:) Twoja relacja e opisy sytuacyjne, obrazkowosc, proba wciagniecia czytelnika - tylko w co? wlasnie? Bo sa pewne kanony pisania. Relacja nie jest ciekawa, zalosna i meczace nie oddaja obrazu rzeczywistosci :)