A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a moim zdaniem wy jesteście tępi. Co wam da teraz gadanie jaka to ona była głupia, albo po co tam wchodziła? Chyba tylko podniesie wam to samo ocenę "ja nie wchodzę na słup ja jestem mądry i wspaniały". Nie ważne po co. Nie ważne jak. Ważne, żeby teraz jakoś mogła żyć. I żeby jej rodzice mieli siłę ją wspierać. Ja się o nią modle, a wszystkim idiotą piszącym takie głupoty życzę szczęścia w życiu, to będzie wam potrzebne bo rozumów nie macie.
To co piszecie to jes straszne. Każdy z nas robi różne głupoty tylko może niektórzy mają więcej szczęścia i nic złego się nie dzieje. Niedługo wakacje zobaczymy jakie będą statystyki ludzkich błędów. Każdy młody człowiek myśli że jest nieśmiertelny że to ludzie starzy chorują lub umierają. Rzaczywistość jest okrutna. Wyrazy współczucia rodzinie Kasi teraz Oni potrzebują wsparcia i pomocy!!!!! Kasi i jej siostrze też będzie ono potrzebne. Dziewczyna żle zrobiła i zapłaciła za to bardzo wysoką cenę. Niech każdy się zastanowi nad sobą czy potrafi pomóc tej rodzinie. Lubimy oceniać innych. Czas na ocenę Waszą. Co zrobić aby pomóc?
Można by gdybać czy słup był żle zabezpieczony, po co wchodziła ludzie dajcie spokój. Stała sie tragedia!!!!!Szok!!!!Dla niej i dla rodziny. To młoda dziewczyna zniszcczyła sobie życie. Jeżeli nawet był żle zabezbieczony to jakie teraz dla Niej ma to znaczenie?Straciła ręce i nogi.
Przepraszam nogę
W Polsce lepiej jest obciąć niż rehabilitować. Ja tego nie wymyśliłem lecz wyczytałem w polskim piśmie.
Czekasz na rehabilitację cztery miesiące!Po czterech miesiącach przychodzisz i okazuje się ze urządzenie jest zepsute!!!!A Ciebie jak bolało tak boli!!!!Poprawy nie widać i czekasz następne cztery miesiące jak nie wykończysz się z bólu.
BO to polski raj przecież stworzony przez PO :)
Jak może być urządzenie do leczenia zepsute. Wówczas należy oskarżyć szpital który posiada takowe urządzenie o narażenie świadome utraty zdrowia.
dlugo myslales nad ta bzdura?
zal mi jedynie jej glupoty