UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
a moim zdaniem wy jesteście tępi. Co wam da teraz gadanie jaka to ona była głupia, albo po co tam wchodziła? Chyba tylko podniesie wam to samo ocenę "ja nie wchodzę na słup ja jestem mądry i wspaniały". Nie ważne po co. Nie ważne jak. Ważne, żeby teraz jakoś mogła żyć. I żeby jej rodzice mieli siłę ją wspierać. Ja się o nią modle, a wszystkim idiotą piszącym takie głupoty życzę szczęścia w życiu, to będzie wam potrzebne bo rozumów nie macie.
alicja00