UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czekasz na rehabilitację cztery miesiące!Po czterech miesiącach przychodzisz i okazuje się ze urządzenie jest zepsute!!!!A Ciebie jak bolało tak boli!!!!Poprawy nie widać i czekasz następne cztery miesiące jak nie wykończysz się z bólu.
michael