UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To co piszecie to jes straszne. Każdy z nas robi różne głupoty tylko może niektórzy mają więcej szczęścia i nic złego się nie dzieje. Niedługo wakacje zobaczymy jakie będą statystyki ludzkich błędów. Każdy młody człowiek myśli że jest nieśmiertelny że to ludzie starzy chorują lub umierają. Rzaczywistość jest okrutna. Wyrazy współczucia rodzinie Kasi teraz Oni potrzebują wsparcia i pomocy!!!!! Kasi i jej siostrze też będzie ono potrzebne. Dziewczyna żle zrobiła i zapłaciła za to bardzo wysoką cenę. Niech każdy się zastanowi nad sobą czy potrafi pomóc tej rodzinie. Lubimy oceniać innych. Czas na ocenę Waszą. Co zrobić aby pomóc?

kota