UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czekasz na rehabilitację cztery miesiące!Po czterech miesiącach przychodzisz i okazuje się ze urządzenie jest zepsute!!!!A Ciebie jak bolało tak boli!!!!Poprawy nie widać i czekasz następne cztery miesiące jak nie wykończysz się z bólu.

michael