A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Bastek, wchodzenie na drzewo też niesie jakiś element ryzyka. Gdy chodziłem na basen matka zawsze mi mówiła-a jak się utopisz to ja ci dam! Wszystko jest kwestią jakiejśśdecyzji. Życzę ci byś w swoim życiu podejmował same dobre. To się przydaję nawet za kierownicą.
I znów piszecie, że winni są rodzice, ech. .. szkoda słów. ..
Nie mogę uwierzyć w to co się stało mojej bliskiej koleżance. Przeżyłam to strasznie i bardzo się o nią boję. Szczególnie o stan psychiczny.
Wszystkim chojrakom i ludziom, którzy wymądrzają się na stronie pisząc 'jaka ona głupia' bardzo współczuję. naprawdę, wielki żal ogarnia człowieka jakie jest polskie społeczeństwo.
Trzymajmy za Kasie kciuki i módlmy się żeby to przetrwała, żeby była silna. Wsparcie jest jej bardzo potrzebne !
"Słup jest źle zabezpieczony. .. " - zgadzam się. Teraz każde urządzenie elektryczne (łącznie z gniazdkami i włącznikami światła w domach) powinno być otoczone drutem kolczastym i polem minowym, aby żaden debil nie był w stanie się do niego zbliżyć i na nim eksperymentować.
A współczuć, to można komuś kogo spotka nieszczęśliwy wypadek. A nie takiemu co dla żartów skacze na główkę do pustego basenu.
Moze zanim cos napiszecie to wyobrazcie sobie zycie bez 3 konczyn. .. ukazcie chociaz troche skruchy to dziecko ma dopiero 15 lat i przez reszte zycia bedzie kaleka
"Moze zanim cos napiszecie to wyobrazcie sobie zycie bez 3 konczyn. .. ukazcie chociaz troche skruchy to dziecko ma dopiero 15 lat i przez reszte zycia bedzie kaleka" własnie dlatego mówimy, że jest głupia. propnuje wpis do ksiegi rekordow guinessa w kategori "sporty ekstremalne"
orek ty chyba skakałeś na główke dlatego tak piszesz. Młoda osoba nie wie jakie konsekwencje niesie dotkniecie kabla wysokiego napiecia. Modle sie o Kasie o jej mame i siostry to jest b. ciezki dla nich moment
BRAWO OREK a mamkoleżankioli chyba ma ole ociężała umysłowo. Nie wiedziec to może 2-3 latek ale 15letnia dziewucha to juz chyba wie czym grozi zabawa z prądem i włażenie na słupy. Durna była że az przykro. Szkoda tylko że taką cene musiała zapłacić i niestety nie odwiedzie to następnych pustaków od podobnych wyczynów. Niestety młodziez mamy coraz durniejszą
no pewnie. .. zaden 15-letni koń nie wie czym grozi włażenie na słupy z prądem. Taka wiedza przychodzi dopiero z momentem zdania matury. .. ot taki dziwny wybryk natury. .. tak na poważnie to jedyne zadośćuczynienie jakie może jej fundnąć miasto czy energa czy ktokolwiek to NIENAKŁADANIE na nią żadnych kar za popelnienie czynu zabronionego. a słupy nie muszą być zabezpieczane bo po 1.słup jest wysoki i nie jest tak mega łatwo na niego wejść, co świadczy o tym że nie postawili słupa jako drabinki z placu zabaw tylko jako nośnik, śmiercionośnego niestety, prądu. po 2.na każdym słupie jest żółta tabliczka z trupią czachą, czy do kogoś nie trafia ten prosty przekaz?? szkoda dziewczyny ale jest SAMA SOBIE WINNA. I tu zadziałało prawo ewolucji, osobnik, o mniej wartościowych cechach do przekazania potomkom, sam siebie unicestwił, i nie jego słabe geny, a czyjes lepsze, mądrzejsze zostaną przekazane dalszym pokoleniom. Czyz nie mam (okrutnej) racji??
Mi to bardziej wygląda na próbę samobójczą niż na wybryk młodzieńczy. Toż ona ma 15 lat! Nawet siedmioletnie dziecko wie, że od słupów trzeba trzymać się z daleka. Nie wierzę w to, by była tak głupia, by nie wiedziała, że na słupy się nie wchodzi. Jeśli ktoś tak myśli, to chyba jest zbyt naiwny.