UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Można by gdybać czy słup był żle zabezpieczony, po co wchodziła ludzie dajcie spokój. Stała sie tragedia!!!!!Szok!!!!Dla niej i dla rodziny. To młoda dziewczyna zniszcczyła sobie życie. Jeżeli nawet był żle zabezbieczony to jakie teraz dla Niej ma to znaczenie?Straciła ręce i nogi.

Bartuś