UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Można by gdybać czy słup był żle zabezpieczony, po co wchodziła ludzie dajcie spokój. Stała sie tragedia!!!!!Szok!!!!Dla niej i dla rodziny. To młoda dziewczyna zniszcczyła sobie życie. Jeżeli nawet był żle zabezbieczony to jakie teraz dla Niej ma to znaczenie?Straciła ręce i nogi.

Bartuś

Anuluj