87
10.05.2009

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Strasznie współczuję tej dziewczynie. Wiem, że jej stan jest bardzo poważny i możliwe, że to odmieni jej życie na zawsze. Jeszcze jak przeczytałam, że jest ze szkoły muzycznej. .. poprostu straszne. Nie rozumiem tylko dlaczego większość zawsze jest tak negatywnie nastawiona do ofiar wypadków. Wszyscy piszą "sama jest sobie winna. .. ", "Naćpała się. .. ", "Była pijana. .. " itd. I nie chodzi mi tylko o ten artyków. W każdym przypadku tak jest, czy to jakiś wypadek samochodowy, czy pobicie. .. Naprawdę nie ma w was już ani trochę współczucia?? Ludzie! Zastanówcie się trochę na sobą! To mogło się zdarzyć każdemu. Waszej rodzinie, przyjaciołow, nawe wam. Myślę, że dziewczyna mając 15 lat chciała się poprostu trochę powyglupiać. Piszecie tak jakbyście nigdy nie zrobili żadnej głupoty. Sama jestem niewiele starsza, a strasznie mnie ciągnie do jakiś wygłupów i ekstremalnych rzeczy. Młodzież w jej wieku już poprostu taka jest. Chcą przeżyć jakieś przygody. .. Ona nie jest tu niczemu winna, miała zwyczajnie pecha i uważm, że dostała zbyt surową nauczkę; / Mam nadzieję, że wszystko u niej jakoś się ułoży i że wróci do zdrowia. .. Trzymam kciuki; )
normalna (2009.05.11)

info

0  
  1
aż brak słów!; / [*] [*] [*]
xela (2009.05.11)

info

0  
  0
"W związku z tym uważam, że całe społeczeństwo ponosi odpowiedzialność za tego typu przypadki. " - ty uosiu. niestety, najgorsze w tej historii jest to, ze to własnie tylko i wyłacznie jej wina. zwłaszcza jesli nie pila, niczego nie jarala. .to jest ekstremalny przyklad ludzkiej głupoty i niech nikt nie pieprzy, ze "znam ta dziewczyne, nie mowcie, ze to jej wina, jest porzadna!łeee!" - moze i jest porzadna, ale udowodniła tez, ze jest nieskonczenie głupia, jesli przezyje to gwarantuje wam, ze sobie nie wybaczy i bedzie miala racje. tez ja znam, co z tego. .prosze, nie wolajcie o wspolczucie, bo wszyscy jej wspołczuja, ale to nie znaczy, ze mamy byc slepi na jej ewidentna wine. nie wiem czy mam słuszna nadzieje, ze przezyje, ale moje informacje na temat stanu zdrowia sa takie - noga amputowana, obie rece pod duzym znakiem zapytania. .wydawałoby sie, ze takie rzeczy sie nie zdarzaja.
derekk (2009.05.11)

info

0  
  0
Myślę, że gdyby policja powaznie zainteresowala sie miejscem, gdzie od kilku lat regularnie odbywają się kilka razy w tygodniu ostre imprezy do tego wypadku by być może nie doszlo. Najczesciej niestety reagujemy po fakcie.
(2009.05.11)

info

0  
  0
Uważam, derekk, że przesadziłeś. Każdy inaczej zachowuje się po stracie- jeden płacze, inny krzyczy, ktoś inny zacina się w milczeniu, zamyka w sobie ból, a jeszcze inny chce, musi, potrzebuje rozmawiać z osobą, która odeszła. .. Ech, trudno opisywać słowami emocje. .. Ta "gówniara", którą tak obsobaczyłeś, zawarła swój ból w obietnicy, że będzie zawsze o Kasi pamiętać, w takiej formie, na jaką stać 14-latkę. .. I tyle. Nie uważam tego za przejaw braku kultury, natomiast Twoją reakcję już tak. Dziwię się moderatorowi, wystarczy na niego nakrzyczeć, żeby służył jak pański piesek?
anta (2009.05.11)

info

0  
  0
anta, nie zaakceptuje tej błazeńskiej formy wyrażania szacunku, obietnicy kierowanej do nikogo, (zakładamy, ze porażona dziewczyna nie żyje, choc to wcale nie jest pewne) afiszowania sie. nie wiem czy basia14 ma 14 lat, a jesli ma to 14-letnia osoba ma juz pewne poczucie smaku - pozdrawiamy baske. a ja uwazam twoja opinie za przejaw braku myslenia i bezpodstawnego usprawiedliwiania - "bo kazdy inaczej wyraza emocje, bo 14 lat" no i co z tego? my tu o smierci, a nie o jakichs pierdolach, co to za teksty, co za emotikony do cholery. .sie pytam. no a moderator, jak widzisz.
derekk (2009.05.11)

info

0  
  0
Czy to prawda, że Kasia niestety nie żyje??
Ally (2009.05.11)

info

0  
  0
Z tego co udało mi się ustalić, Kasia żyje, choć jej stan jest ciężki, jest w śpiączce. ..
Ally (2009.05.12)

info

0  
  0
No teraz prze jej głupote ( wiem o tym bo chodze z nia do szkoly ) ma już amputowane dwie ręce i noge. Super sie zalatwila PS. Ona nie biła pijana bo sprawdzali
Ktos (kto??) (2009.05.12)

info

0  
  0
Ehh. .jak można być tak nie rozważnym. .i jeszcze 15-latka ?? Ona grała na wiolączeli. .. ; ( Przykro jest o kimś tak słyszeć
Ktos (kto??) (2009.05.12)

info

0  
  0