UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ehh. .jak można być tak nie rozważnym. .i jeszcze 15-latka ?? Ona grała na wiolączeli. .. ; ( Przykro jest o kimś tak słyszeć

Ktos (kto??)

Anuluj