UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ehh. .jak można być tak nie rozważnym. .i jeszcze 15-latka ?? Ona grała na wiolączeli. .. ; ( Przykro jest o kimś tak słyszeć
Ktos (kto??)
Ehh. .jak można być tak nie rozważnym. .i jeszcze 15-latka ?? Ona grała na wiolączeli. .. ; ( Przykro jest o kimś tak słyszeć
Ktos (kto??)