UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Strasznie współczuję tej dziewczynie. Wiem, że jej stan jest bardzo poważny i możliwe, że to odmieni jej życie na zawsze. Jeszcze jak przeczytałam, że jest ze szkoły muzycznej. .. poprostu straszne. Nie rozumiem tylko dlaczego większość zawsze jest tak negatywnie nastawiona do ofiar wypadków. Wszyscy piszą "sama jest sobie winna. .. ", "Naćpała się. .. ", "Była pijana. .. " itd. I nie chodzi mi tylko o ten artyków. W każdym przypadku tak jest, czy to jakiś wypadek samochodowy, czy pobicie. .. Naprawdę nie ma w was już ani trochę współczucia?? Ludzie! Zastanówcie się trochę na sobą! To mogło się zdarzyć każdemu. Waszej rodzinie, przyjaciołow, nawe wam. Myślę, że dziewczyna mając 15 lat chciała się poprostu trochę powyglupiać. Piszecie tak jakbyście nigdy nie zrobili żadnej głupoty. Sama jestem niewiele starsza, a strasznie mnie ciągnie do jakiś wygłupów i ekstremalnych rzeczy. Młodzież w jej wieku już poprostu taka jest. Chcą przeżyć jakieś przygody. .. Ona nie jest tu niczemu winna, miała zwyczajnie pecha i uważm, że dostała zbyt surową nauczkę; / Mam nadzieję, że wszystko u niej jakoś się ułoży i że wróci do zdrowia. .. Trzymam kciuki; )
normalna