UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Myślę, że gdyby policja powaznie zainteresowala sie miejscem, gdzie od kilku lat regularnie odbywają się kilka razy w tygodniu ostre imprezy do tego wypadku by być może nie doszlo. Najczesciej niestety reagujemy po fakcie.