UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Uważam, derekk, że przesadziłeś. Każdy inaczej zachowuje się po stracie- jeden płacze, inny krzyczy, ktoś inny zacina się w milczeniu, zamyka w sobie ból, a jeszcze inny chce, musi, potrzebuje rozmawiać z osobą, która odeszła. .. Ech, trudno opisywać słowami emocje. .. Ta "gówniara", którą tak obsobaczyłeś, zawarła swój ból w obietnicy, że będzie zawsze o Kasi pamiętać, w takiej formie, na jaką stać 14-latkę. .. I tyle. Nie uważam tego za przejaw braku kultury, natomiast Twoją reakcję już tak. Dziwię się moderatorowi, wystarczy na niego nakrzyczeć, żeby służył jak pański piesek?

anta