UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"W związku z tym uważam, że całe społeczeństwo ponosi odpowiedzialność za tego typu przypadki. " - ty uosiu. niestety, najgorsze w tej historii jest to, ze to własnie tylko i wyłacznie jej wina. zwłaszcza jesli nie pila, niczego nie jarala. .to jest ekstremalny przyklad ludzkiej głupoty i niech nikt nie pieprzy, ze "znam ta dziewczyne, nie mowcie, ze to jej wina, jest porzadna!łeee!" - moze i jest porzadna, ale udowodniła tez, ze jest nieskonczenie głupia, jesli przezyje to gwarantuje wam, ze sobie nie wybaczy i bedzie miala racje. tez ja znam, co z tego. .prosze, nie wolajcie o wspolczucie, bo wszyscy jej wspołczuja, ale to nie znaczy, ze mamy byc slepi na jej ewidentna wine. nie wiem czy mam słuszna nadzieje, ze przezyje, ale moje informacje na temat stanu zdrowia sa takie - noga amputowana, obie rece pod duzym znakiem zapytania. .wydawałoby sie, ze takie rzeczy sie nie zdarzaja.
derekk