UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
anta, nie zaakceptuje tej błazeńskiej formy wyrażania szacunku, obietnicy kierowanej do nikogo, (zakładamy, ze porażona dziewczyna nie żyje, choc to wcale nie jest pewne) afiszowania sie. nie wiem czy basia14 ma 14 lat, a jesli ma to 14-letnia osoba ma juz pewne poczucie smaku - pozdrawiamy baske. a ja uwazam twoja opinie za przejaw braku myslenia i bezpodstawnego usprawiedliwiania - "bo kazdy inaczej wyraza emocje, bo 14 lat" no i co z tego? my tu o smierci, a nie o jakichs pierdolach, co to za teksty, co za emotikony do cholery. .sie pytam. no a moderator, jak widzisz.
derekk