UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Uważam, derekk, że przesadziłeś. Każdy inaczej zachowuje się po stracie- jeden płacze, inny krzyczy, ktoś inny zacina się w milczeniu, zamyka w sobie ból, a jeszcze inny chce, musi, potrzebuje rozmawiać z osobą, która odeszła. .. Ech, trudno opisywać słowami emocje. .. Ta "gówniara", którą tak obsobaczyłeś, zawarła swój ból w obietnicy, że będzie zawsze o Kasi pamiętać, w takiej formie, na jaką stać 14-latkę. .. I tyle. Nie uważam tego za przejaw braku kultury, natomiast Twoją reakcję już tak. Dziwię się moderatorowi, wystarczy na niego nakrzyczeć, żeby służył jak pański piesek?

anta

Anuluj