A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Kiedyś już była mowa o igielicie na Górze Chrobrego. A teraz cisza. Szkoda, fajna sprawa by z tego była. Można by sobie na snowboardzie pomykać cały rok. :) Bo teraz to i zimą raczej lipa.
Niesamowite. Nasz mądrala miejscowy się odezwał i do tego jakim groźnym tonem. Widocznie u władzy nie są jego koledzy.
Mądrala jak to mądrala wszystko wie najlepiej. Wybierzmy madralę na naszego wybrańca. dajmu mu warunki do prawdziwego wymądrzania.
jak sie chce to wszystko mozna utrzymac i taniej eksploatowac tylko trzeba chciec!!!
.. jasne olsztyn będzie miał szybciej AQUAPARK niż my. .. .nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć że zbudowanie takiego obiektu w naszym mieście to dobra inwestycja. Ilu elblążan jeździ do sopotu do wcale niesuperextra aqaparku, ilu z nas korzystałoby z takiego obiektu a ile osób z województwa przyciągnąłby ten obiekt. .. ????
Sprawa jest tak oczywista, że aż żenująca. Anonimki, zamiast bełkotać epitetami, dodajcie coś raz od siebie i na temat. Jeśli nie chcecie prowadzić dyskusji to odpuście sobie - to nie magiel.
Droga władzo - czy rozważano wybudowanie basenu 50 m z funkcją przegrody zmiejszającą go do 25 m oraz z możliwością rozbudowy miejsc na widowni, bo to one decydują o randze basenu i możliwości przeprowadzanych imprez?
"podłańczaniu" ?! o matko!
a moim zdaniem żenujące jest to, jak wygląda i funkcjonuje basen w mieście Elbląg. remontem nazwano kosmetyczne poprawki, które zresztą potrwały o miesiąc dłużej niż obiecywano. zdobycie karnetu graniczyło z cudem - walka o ogień, tak można by było nazwać dantejskie sceny "zapisywania" się na możliwość skorzystania z ekskluzywnej aktywności fizycznej. ale może chodziło o to by docenić zdobycz a nie zwracać uwagę na scenerię a'la późny PRL - ci, którzy chodzą, wiedzą o czym mówię. no i rzecz najciekawsza. .. godzina 7 rano, poniedziałek, środa, piątek, bez znaczenia - basen podzielony na bodajże 5 torów około 2 metrowych, każdy z torów ma 4 lub 5 pływających. .. dla kogoś kto umie pływać to warunki ekstremalne. no i te panie w szatniach. .. (z całym szacunkiem) i te buty w worku w szatni. .. Sopot, przy całej swojej zaściankowości, jest daleko bardziej przyjazny niż nasza elbląska wanna i jej włodarze. szkoda, że pan prezydent S. nie lubi pływać. ..
Sprawa jest tak oczywista mądralo miejscowy, że dziwię Ci się, ze jako mądrala nie możesz tego zrozumieć. Wszystko cokolwiek chcemy zrobić, wybudować - kosztuje. Na wszystko trzeba znależć finasowanie. Pech chce, że zawsze najtrudniej o pieniądze. Gadać każdy może co mu ślina przyniesie na język. Ale żeby coś zdziałać trzeba mieć pieniądze. Daj pieniądze, to zrobimy z Elbląga stolicę świata.