31
25.11.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kiedyś już była mowa o igielicie na Górze Chrobrego. A teraz cisza. Szkoda, fajna sprawa by z tego była. Można by sobie na snowboardzie pomykać cały rok. :) Bo teraz to i zimą raczej lipa.
Sven (2008.11.25)

info

0  
  0
Niesamowite. Nasz mądrala miejscowy się odezwał i do tego jakim groźnym tonem. Widocznie u władzy nie są jego koledzy.
terefere (2008.11.25)

info

0  
  0
Mądrala jak to mądrala wszystko wie najlepiej. Wybierzmy madralę na naszego wybrańca. dajmu mu warunki do prawdziwego wymądrzania.
jezry (2008.11.25)

info

0  
  0
jak sie chce to wszystko mozna utrzymac i taniej eksploatowac tylko trzeba chciec!!!
teraz z sopotu (2008.11.25)

info

0  
  0
.. jasne olsztyn będzie miał szybciej AQUAPARK niż my. .. .nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć że zbudowanie takiego obiektu w naszym mieście to dobra inwestycja. Ilu elblążan jeździ do sopotu do wcale niesuperextra aqaparku, ilu z nas korzystałoby z takiego obiektu a ile osób z województwa przyciągnąłby ten obiekt. .. ????
EBlÄ…g (2008.11.25)

info

0  
  0
Sprawa jest tak oczywista, że aż żenująca. Anonimki, zamiast bełkotać epitetami, dodajcie coś raz od siebie i na temat. Jeśli nie chcecie prowadzić dyskusji to odpuście sobie - to nie magiel.
MiejscowyAborygen (2008.11.25)

info

0  
  0
Droga władzo - czy rozważano wybudowanie basenu 50 m z funkcją przegrody zmiejszającą go do 25 m oraz z możliwością rozbudowy miejsc na widowni, bo to one decydują o randze basenu i możliwości przeprowadzanych imprez?
wodniak (2008.11.25)

info

0  
  0
"podłańczaniu" ?! o matko!
bralczykowa (2008.11.25)

info

0  
  0
a moim zdaniem żenujące jest to, jak wygląda i funkcjonuje basen w mieście Elbląg. remontem nazwano kosmetyczne poprawki, które zresztą potrwały o miesiąc dłużej niż obiecywano. zdobycie karnetu graniczyło z cudem - walka o ogień, tak można by było nazwać dantejskie sceny "zapisywania" się na możliwość skorzystania z ekskluzywnej aktywności fizycznej. ale może chodziło o to by docenić zdobycz a nie zwracać uwagę na scenerię a'la późny PRL - ci, którzy chodzą, wiedzą o czym mówię. no i rzecz najciekawsza. .. godzina 7 rano, poniedziałek, środa, piątek, bez znaczenia - basen podzielony na bodajże 5 torów około 2 metrowych, każdy z torów ma 4 lub 5 pływających. .. dla kogoś kto umie pływać to warunki ekstremalne. no i te panie w szatniach. .. (z całym szacunkiem) i te buty w worku w szatni. .. Sopot, przy całej swojej zaściankowości, jest daleko bardziej przyjazny niż nasza elbląska wanna i jej włodarze. szkoda, że pan prezydent S. nie lubi pływać. ..
żuławianka (2008.11.25)

info

0  
  0
Sprawa jest tak oczywista mądralo miejscowy, że dziwię Ci się, ze jako mądrala nie możesz tego zrozumieć. Wszystko cokolwiek chcemy zrobić, wybudować - kosztuje. Na wszystko trzeba znależć finasowanie. Pech chce, że zawsze najtrudniej o pieniądze. Gadać każdy może co mu ślina przyniesie na język. Ale żeby coś zdziałać trzeba mieć pieniądze. Daj pieniądze, to zrobimy z Elbląga stolicę świata.
jezry (2008.11.25)

info

0  
  0