UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. jasne olsztyn będzie miał szybciej AQUAPARK niż my. .. .nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć że zbudowanie takiego obiektu w naszym mieście to dobra inwestycja. Ilu elblążan jeździ do sopotu do wcale niesuperextra aqaparku, ilu z nas korzystałoby z takiego obiektu a ile osób z województwa przyciągnąłby ten obiekt. .. ????

EBlÄ…g