UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. jasne olsztyn będzie miał szybciej AQUAPARK niż my. .. .nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć że zbudowanie takiego obiektu w naszym mieście to dobra inwestycja. Ilu elblążan jeździ do sopotu do wcale niesuperextra aqaparku, ilu z nas korzystałoby z takiego obiektu a ile osób z województwa przyciągnąłby ten obiekt. .. ????
EBlÄ…g