UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

a moim zdaniem żenujące jest to, jak wygląda i funkcjonuje basen w mieście Elbląg. remontem nazwano kosmetyczne poprawki, które zresztą potrwały o miesiąc dłużej niż obiecywano. zdobycie karnetu graniczyło z cudem - walka o ogień, tak można by było nazwać dantejskie sceny "zapisywania" się na możliwość skorzystania z ekskluzywnej aktywności fizycznej. ale może chodziło o to by docenić zdobycz a nie zwracać uwagę na scenerię a'la późny PRL - ci, którzy chodzą, wiedzą o czym mówię. no i rzecz najciekawsza. .. godzina 7 rano, poniedziałek, środa, piątek, bez znaczenia - basen podzielony na bodajże 5 torów około 2 metrowych, każdy z torów ma 4 lub 5 pływających. .. dla kogoś kto umie pływać to warunki ekstremalne. no i te panie w szatniach. .. (z całym szacunkiem) i te buty w worku w szatni. .. Sopot, przy całej swojej zaściankowości, jest daleko bardziej przyjazny niż nasza elbląska wanna i jej włodarze. szkoda, że pan prezydent S. nie lubi pływać. ..

żuławianka

Anuluj