UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kiedyś już była mowa o igielicie na Górze Chrobrego. A teraz cisza. Szkoda, fajna sprawa by z tego była. Można by sobie na snowboardzie pomykać cały rok. :) Bo teraz to i zimą raczej lipa.
Sven
Kiedyś już była mowa o igielicie na Górze Chrobrego. A teraz cisza. Szkoda, fajna sprawa by z tego była. Można by sobie na snowboardzie pomykać cały rok. :) Bo teraz to i zimą raczej lipa.
Sven