UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kiedyś już była mowa o igielicie na Górze Chrobrego. A teraz cisza. Szkoda, fajna sprawa by z tego była. Można by sobie na snowboardzie pomykać cały rok. :) Bo teraz to i zimą raczej lipa.

Sven

Anuluj