UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

.. jasne olsztyn będzie miał szybciej AQUAPARK niż my. .. .nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć że zbudowanie takiego obiektu w naszym mieście to dobra inwestycja. Ilu elblążan jeździ do sopotu do wcale niesuperextra aqaparku, ilu z nas korzystałoby z takiego obiektu a ile osób z województwa przyciągnąłby ten obiekt. .. ????

EBląg

Anuluj