UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Sprawa jest tak oczywista, że aż żenująca. Anonimki, zamiast bełkotać epitetami, dodajcie coś raz od siebie i na temat. Jeśli nie chcecie prowadzić dyskusji to odpuście sobie - to nie magiel.

MiejscowyAborygen

Anuluj