28
20.11.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co będzie w tym "ratuszu" ? Jeśli biurwy się tam przeniosą z ratusza obecnego to co będzie w obecnym ratuszu? Ja jednak się obawiam że biurwy się tylko rozmnożą przez pączkowanie i będą raptem i tu i tu. Bo przecież cywilizacja białego człowieka to biurokracja ! Niech żyją wszystkie biurwy ! Śmierć prywaciarzom ! Śmierć podatnikom ! Niech żyje nowy stan szlachecki !
Heniek3d (2008.11.20)

info

0  
  0
A według mnie - budować, budować i budować! Zobaczcie, jaki udział w kosztach mają dotacje unijne!!! Wolicie, żeby Olsztyn oświetlał nowe dzielnice, rozbudowywał się i piękniał (czy tam inne polskie czy europejskie miasta). .. Wolę, żeby coś się ruszało i nawet z myślą o przyszłości niż mamy zostać, dosłownie i już bez żadnych wątpliwości - zadupiem!
sdfsdff (2008.11.20)

info

0  
  0
kto głosował na naszego prezia Słoninkę powinien teraz "walnąć" sobie w łeb, miasto przynajmniej oczyściłoby sie z oszołomów. Pytam się ile miejsc pracy powstało podczas dwóch kadencji naszego prezydenta, gdzie AQUAPARK, gdzie basen 50 m (podobno miał być) W zamian mamy piłkarskie potęgi CONCORDIĘ któa demoluje stadion przy obr. Pokoju gdzie ma powstać obiekt "piłkarski". Niewiele osób wie że tam mają zaorać bieżnię lekkoatletyczną która jest tam od zawsze, OLIMPIĘ w III lidze, drugą OLIMPIĘ trochę niżej i jeszcxze inne. .. .. tramwaje za 5 mln każdy (budowa sali sportowej przy szkole to 5 mln), drogę na modrzewine donikąd, port morski bez morza itd. .. .. ale czy to ważne przecież z tym będzie się uwijał już nowy skład RM. .. ach szkoda gadać!!!!!
EBLĄG (2008.11.20)

info

0  
  0
a co z remontem dróg jestem użytkownikiem ul. Strumykowej, którą trudno już nazwać ulicą, dziura dziurę pogania!
(2008.11.20)

info

0  
  0
Stadion !!!!!
wampir (2008.11.20)

info

0  
  0
A co z rozbudową portu i "Bałtycką Ukrainą"? Dlaczego miasto zrezygnowało ze sztandarowego projektu: http://www.baltic-ukraine.com/pl/index.php/post/345/
Gall Anonim (2008.11.20)

info

0  
  0
Panie antysocjalisto, niech pan trochę się pohamuję ze swoimi pochopnymi ocenami elbląskich kibiców Olimpii. Jestem jednym z nich i nie mam nic wspólnego z kapturami, pryszczami, czy watahami o których pan mówi. Ja, jak i wiele osób dobrze mi znanych jestem dojrzałym mężczyzną mającym poważne stanowisko w poważnej firmie i jestem ojcem dwójki dzieci. Jak wielu innych kibiców Olimpii co sobotę ubieram się w barwy klubowe i udaję się na stadion przy Agrykola. I niech mi pan wieży nie jestem jedynym poważnym i dorosłym człowiekiem na trybunach. Mam tam wielu znajomych między innymi bankierów, agentów nieruchomości, przedstawicieli handlowych, itp. Czy w pana mniemaniu to jest bydło w kapturach ? A tak swoją drogą zamierzam mocno propagować odwiedzanie stadionu przy Agrykola, poprzez promowanie klubu przez moją firmę tzn. Grupę Żywiec i markę Specjal, czerpiąc wzory z zachodu, a dokładniej z Niemiec. Niech pan zapozna z tamtymi realiami i pomyśli jak by oni robili tak samo jak pan sugeruje to czy mieli by teraz takie kluby Jak Borussia Dortmund czy Bayern Monachium ??? Na ich mecze przychodzi po 80 tyś kibiców i są to TAKŻE nazywani przez pana "bydło w kapturach" i nikt tam nie narzeka na "darcie ryja". Pozdrawiam pana i wielu innych mieszkańców naszego miasta mających te same poglądy co pan. Przyjdźcie na stadion sprawdźcie i jeżeli wam się nie podoba to zmieńcie to. Panie Słonina Prosimy O STADION !!!
Poważny kibic Olimpii (2008.11.21)

info

0  
  0
Już lepiej by było na tej modrzewinie wybudować obiekt sportowo - rekreacyjny, ale nie taki, że jedna sala i po sprawie, stworzyć sieć kompleksów różnych :) pare sal zróżnicowanych do tenisa, piłki nożnej, kosza, siatkówki, itp. , baseny - w tym też aquapark, siłownia, sale fitness, sale gimnastyczne - springfloor, doły, maty, ścieżki, itp. , do tego zaplecze rehabilitacyjne, masaże, sauny, nawet solaria można by było wrzucić :) myśle, że jakby zrobili taki porządny kompleks, a w przyszłości zaplanowali miejsce niedaleko na stadion to miasto by się cieszyło :) wkońcu coś by było w Elblągu, bo obecne ośrodki sportowe to śmiech na sali :)
Sprawiedliwy (2008.11.23)

info

0  
  0