UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a co z remontem dróg jestem użytkownikiem ul. Strumykowej, którą trudno już nazwać ulicą, dziura dziurę pogania!
a co z remontem dróg jestem użytkownikiem ul. Strumykowej, którą trudno już nazwać ulicą, dziura dziurę pogania!