UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
kto głosował na naszego prezia Słoninkę powinien teraz "walnąć" sobie w łeb, miasto przynajmniej oczyściłoby sie z oszołomów. Pytam się ile miejsc pracy powstało podczas dwóch kadencji naszego prezydenta, gdzie AQUAPARK, gdzie basen 50 m (podobno miał być) W zamian mamy piłkarskie potęgi CONCORDIĘ któa demoluje stadion przy obr. Pokoju gdzie ma powstać obiekt "piłkarski". Niewiele osób wie że tam mają zaorać bieżnię lekkoatletyczną która jest tam od zawsze, OLIMPIĘ w III lidze, drugą OLIMPIĘ trochę niżej i jeszcxze inne. .. .. tramwaje za 5 mln każdy (budowa sali sportowej przy szkole to 5 mln), drogę na modrzewine donikąd, port morski bez morza itd. .. .. ale czy to ważne przecież z tym będzie się uwijał już nowy skład RM. .. ach szkoda gadać!!!!!
EBLĄG