UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Już lepiej by było na tej modrzewinie wybudować obiekt sportowo - rekreacyjny, ale nie taki, że jedna sala i po sprawie, stworzyć sieć kompleksów różnych :) pare sal zróżnicowanych do tenisa, piłki nożnej, kosza, siatkówki, itp. , baseny - w tym też aquapark, siłownia, sale fitness, sale gimnastyczne - springfloor, doły, maty, ścieżki, itp. , do tego zaplecze rehabilitacyjne, masaże, sauny, nawet solaria można by było wrzucić :) myśle, że jakby zrobili taki porządny kompleks, a w przyszłości zaplanowali miejsce niedaleko na stadion to miasto by się cieszyło :) wkońcu coś by było w Elblągu, bo obecne ośrodki sportowe to śmiech na sali :)

Sprawiedliwy