UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A co będzie w tym "ratuszu" ? Jeśli biurwy się tam przeniosą z ratusza obecnego to co będzie w obecnym ratuszu? Ja jednak się obawiam że biurwy się tylko rozmnożą przez pączkowanie i będą raptem i tu i tu. Bo przecież cywilizacja białego człowieka to biurokracja ! Niech żyją wszystkie biurwy ! Śmierć prywaciarzom ! Śmierć podatnikom ! Niech żyje nowy stan szlachecki !

Heniek3d

Anuluj