UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co będzie w tym "ratuszu" ? Jeśli biurwy się tam przeniosą z ratusza obecnego to co będzie w obecnym ratuszu? Ja jednak się obawiam że biurwy się tylko rozmnożą przez pączkowanie i będą raptem i tu i tu. Bo przecież cywilizacja białego człowieka to biurokracja ! Niech żyją wszystkie biurwy ! Śmierć prywaciarzom ! Śmierć podatnikom ! Niech żyje nowy stan szlachecki !
Heniek3d