UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A według mnie - budować, budować i budować! Zobaczcie, jaki udział w kosztach mają dotacje unijne!!! Wolicie, żeby Olsztyn oświetlał nowe dzielnice, rozbudowywał się i piękniał (czy tam inne polskie czy europejskie miasta). .. Wolę, żeby coś się ruszało i nawet z myślą o przyszłości niż mamy zostać, dosłownie i już bez żadnych wątpliwości - zadupiem!

sdfsdff

Anuluj