UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie antysocjalisto, niech pan trochę się pohamuję ze swoimi pochopnymi ocenami elbląskich kibiców Olimpii. Jestem jednym z nich i nie mam nic wspólnego z kapturami, pryszczami, czy watahami o których pan mówi. Ja, jak i wiele osób dobrze mi znanych jestem dojrzałym mężczyzną mającym poważne stanowisko w poważnej firmie i jestem ojcem dwójki dzieci. Jak wielu innych kibiców Olimpii co sobotę ubieram się w barwy klubowe i udaję się na stadion przy Agrykola. I niech mi pan wieży nie jestem jedynym poważnym i dorosłym człowiekiem na trybunach. Mam tam wielu znajomych między innymi bankierów, agentów nieruchomości, przedstawicieli handlowych, itp. Czy w pana mniemaniu to jest bydło w kapturach ? A tak swoją drogą zamierzam mocno propagować odwiedzanie stadionu przy Agrykola, poprzez promowanie klubu przez moją firmę tzn. Grupę Żywiec i markę Specjal, czerpiąc wzory z zachodu, a dokładniej z Niemiec. Niech pan zapozna z tamtymi realiami i pomyśli jak by oni robili tak samo jak pan sugeruje to czy mieli by teraz takie kluby Jak Borussia Dortmund czy Bayern Monachium ??? Na ich mecze przychodzi po 80 tyś kibiców i są to TAKŻE nazywani przez pana "bydło w kapturach" i nikt tam nie narzeka na "darcie ryja". Pozdrawiam pana i wielu innych mieszkańców naszego miasta mających te same poglądy co pan. Przyjdźcie na stadion sprawdźcie i jeżeli wam się nie podoba to zmieńcie to. Panie Słonina Prosimy O STADION !!!
Poważny kibic Olimpii