29
06.10.2008

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No proszę, nasz jak mu tam miejscowy zareagował. Bardzo dziękuję. To dla mnie wielka nobilitacja.
jezry (2008.10.07)

info

0  
  0
Od długiego czasu obserwuję ciekawe zjawisko. Pisane „ artykuły” nie zawierają informacji niezbędnych do oceny opisywanej sytuacji czy znalezienie winnego zaistniałej sytuacji. Ot informacja typ „ deska a w desce sęk” Taki sposób pisania rodzi dwie refleksje. Pierwsza - to czy dziennikarstwo jest tak słabe i jest to niezamierzone działanie. Druga - czy jest to celowe pisanie w sposób uniemożliwiający rozsądnym ludziom wyciągnięcie jakiś wniosków ale za to umożliwiający czającym się zwolennikom „ prawicy” pojechanie w rubryce „ A moim zdaniem” po władzach miasta. ( „ prawica” w cudzysłowie, bo ta niby prawica to jeszcze lepsi socjaliści od tych co rządzą – więcej cukru w cukrze). Osobiście stawiam na złe dziennikarstwo. „ Prawica” elbląska to żartownisie myślący, że są inteligentni a na dodatek „ prawicowi” i chyba by nie wpadli na taki perfidny sposób podawania wiadomości. Chociaż kto wie? Nie ja jeden w Trybunie Ludu pracowałem.
Prowokato (2008.10.07)

info

0  
  0
A zwróciłeś kochanieńki uwagę, że jest to w dziale przeznaczonym na publikację głosów czytelników portElu?!
(2008.10.07)

info

0  
  0
Dziennikarz i nie zauważył, że to "głos ludu", niczem wołanie na bezkresie oceanu mizerii. Facet nie dorabiaj wszystkim takich samych korzeni i nie prubój udowadniać, że nie ma innych ludzi o innych poglądach i metodach działania. Ja wiem że jesteście w większość - stąd stan naszego dobra, taki jaki jest. Ale ja i wielu innych nie jesteśmy z twojej bajki Łaskawco i- nie kombinuj i nie dorabiaj do tego nowej ideologii bo tej starej było i jest aż nadto.
AborygenMiejscowy (2008.10.07)

info

0  
  0
A zwróciłeś kochanieńki uwagę na to, że jest to również umieszczone w dziale o dumnej nazwie „ Gospodarka” I nie chcę tu robić wykładu o sugestii czy pierwszym wrażeniu. Dodatkowo mój tekst dotyczy ogólnego spostrzeżenia o wielu pisanych artykułach. A ten w „ Gospodarce” czy jak kto woli „ Teraz ja” jak i wiele innych zatwierdza admin – nie musi (można to i owo poprawić). Chłopiec napisał jak potrafił. I życzę mu żeby wygrał nagrodę. Zawsze cenię pracowitość i inwencję. Sama sprawa poruszona w artykule warta jest wyjaśnienia i fajnie, że to zasygnalizował.
Prowokato (2008.10.07)

info

0  
  0
A jednak mam rację
AM (2008.10.07)

info

0  
  0
teraz ja umożliwo młodym dziennikarza opublikowanie artykułów, pokazują oni nam swoje hobby dzięki temu widzimy punkt widzenia młodych ludzi a oni sami sie realizuja w tym co pisza nie kazdy dziennikarz zostaje odrazu dziennikarzem polityki albo innej madrej gazety, najpierw trzeba zaczac od takiego czegos jak tera ja. ..
(2008.10.07)

info

0  
  0
Proponuję następny temat dla redaktora. Wąwóz przy osiedlu " Nad Jarem". Niewiele z niego zostało, dzikie zsypy śmieci, wycinanie pozostałych drzew przez Bóg wie kogo. KOMPLETNA DEMOLKA CO NA TO SPECJALIŚCI OD OCHRONY ŚRODOWISKA I WŁADZE MIASTA !!!!!
pampi (2008.10.07)

info

0  
  0
kiedys byly tam takie pawilony ktore zbuzono w 99 roku i od tego czasu tak to stoi!! a splajtowal tam dudek!
tadeusz25 (2008.10.23)

info

0  
  0