A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No proszę, nasz jak mu tam miejscowy zareagował. Bardzo dziękuję. To dla mnie wielka nobilitacja.
Od długiego czasu obserwuję ciekawe zjawisko. Pisane „ artykuły” nie zawierają informacji niezbędnych do oceny opisywanej sytuacji czy znalezienie winnego zaistniałej sytuacji. Ot informacja typ „ deska a w desce sęk” Taki sposób pisania rodzi dwie refleksje. Pierwsza - to czy dziennikarstwo jest tak słabe i jest to niezamierzone działanie. Druga - czy jest to celowe pisanie w sposób uniemożliwiający rozsądnym ludziom wyciągnięcie jakiś wniosków ale za to umożliwiający czającym się zwolennikom „ prawicy” pojechanie w rubryce „ A moim zdaniem” po władzach miasta. ( „ prawica” w cudzysłowie, bo ta niby prawica to jeszcze lepsi socjaliści od tych co rządzą – więcej cukru w cukrze). Osobiście stawiam na złe dziennikarstwo. „ Prawica” elbląska to żartownisie myślący, że są inteligentni a na dodatek „ prawicowi” i chyba by nie wpadli na taki perfidny sposób podawania wiadomości. Chociaż kto wie? Nie ja jeden w Trybunie Ludu pracowałem.
A zwróciłeś kochanieńki uwagę, że jest to w dziale przeznaczonym na publikację głosów czytelników portElu?!
Dziennikarz i nie zauważył, że to "głos ludu", niczem wołanie na bezkresie oceanu mizerii. Facet nie dorabiaj wszystkim takich samych korzeni i nie prubój udowadniać, że nie ma innych ludzi o innych poglądach i metodach działania. Ja wiem że jesteście w większość - stąd stan naszego dobra, taki jaki jest. Ale ja i wielu innych nie jesteśmy z twojej bajki Łaskawco i- nie kombinuj i nie dorabiaj do tego nowej ideologii bo tej starej było i jest aż nadto.
A zwróciłeś kochanieńki uwagę na to, że jest to również umieszczone w dziale o dumnej nazwie „ Gospodarka” I nie chcę tu robić wykładu o sugestii czy pierwszym wrażeniu. Dodatkowo mój tekst dotyczy ogólnego spostrzeżenia o wielu pisanych artykułach. A ten w „ Gospodarce” czy jak kto woli „ Teraz ja” jak i wiele innych zatwierdza admin – nie musi (można to i owo poprawić). Chłopiec napisał jak potrafił. I życzę mu żeby wygrał nagrodę. Zawsze cenię pracowitość i inwencję. Sama sprawa poruszona w artykule warta jest wyjaśnienia i fajnie, że to zasygnalizował.
A jednak mam rację
teraz ja umożliwo młodym dziennikarza opublikowanie artykułów, pokazują oni nam swoje hobby dzięki temu widzimy punkt widzenia młodych ludzi a oni sami sie realizuja w tym co pisza nie kazdy dziennikarz zostaje odrazu dziennikarzem polityki albo innej madrej gazety, najpierw trzeba zaczac od takiego czegos jak tera ja. ..
Proponuję następny temat dla redaktora. Wąwóz przy osiedlu " Nad Jarem". Niewiele z niego zostało, dzikie zsypy śmieci, wycinanie pozostałych drzew przez Bóg wie kogo. KOMPLETNA DEMOLKA CO NA TO SPECJALIŚCI OD OCHRONY ŚRODOWISKA I WŁADZE MIASTA !!!!!
kiedys byly tam takie pawilony ktore zbuzono w 99 roku i od tego czasu tak to stoi!! a splajtowal tam dudek!