UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A zwróciłeś kochanieńki uwagę na to, że jest to również umieszczone w dziale o dumnej nazwie „ Gospodarka” I nie chcę tu robić wykładu o sugestii czy pierwszym wrażeniu. Dodatkowo mój tekst dotyczy ogólnego spostrzeżenia o wielu pisanych artykułach. A ten w „ Gospodarce” czy jak kto woli „ Teraz ja” jak i wiele innych zatwierdza admin – nie musi (można to i owo poprawić). Chłopiec napisał jak potrafił. I życzę mu żeby wygrał nagrodę. Zawsze cenię pracowitość i inwencję. Sama sprawa poruszona w artykule warta jest wyjaśnienia i fajnie, że to zasygnalizował.

Prowokato

Anuluj