UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Proponuję następny temat dla redaktora. Wąwóz przy osiedlu " Nad Jarem". Niewiele z niego zostało, dzikie zsypy śmieci, wycinanie pozostałych drzew przez Bóg wie kogo. KOMPLETNA DEMOLKA CO NA TO SPECJALIŚCI OD OCHRONY ŚRODOWISKA I WŁADZE MIASTA !!!!!

pampi