UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od długiego czasu obserwuję ciekawe zjawisko. Pisane „ artykuły” nie zawierają informacji niezbędnych do oceny opisywanej sytuacji czy znalezienie winnego zaistniałej sytuacji. Ot informacja typ „ deska a w desce sęk” Taki sposób pisania rodzi dwie refleksje. Pierwsza - to czy dziennikarstwo jest tak słabe i jest to niezamierzone działanie. Druga - czy jest to celowe pisanie w sposób uniemożliwiający rozsądnym ludziom wyciągnięcie jakiś wniosków ale za to umożliwiający czającym się zwolennikom „ prawicy” pojechanie w rubryce „ A moim zdaniem” po władzach miasta. ( „ prawica” w cudzysłowie, bo ta niby prawica to jeszcze lepsi socjaliści od tych co rządzą – więcej cukru w cukrze). Osobiście stawiam na złe dziennikarstwo. „ Prawica” elbląska to żartownisie myślący, że są inteligentni a na dodatek „ prawicowi” i chyba by nie wpadli na taki perfidny sposób podawania wiadomości. Chociaż kto wie? Nie ja jeden w Trybunie Ludu pracowałem.
Prowokato