UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedys byly tam takie pawilony ktore zbuzono w 99 roku i od tego czasu tak to stoi!! a splajtowal tam dudek!
tadeusz25
kiedys byly tam takie pawilony ktore zbuzono w 99 roku i od tego czasu tak to stoi!! a splajtowal tam dudek!
tadeusz25