UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję następny temat dla redaktora. Wąwóz przy osiedlu " Nad Jarem". Niewiele z niego zostało, dzikie zsypy śmieci, wycinanie pozostałych drzew przez Bóg wie kogo. KOMPLETNA DEMOLKA CO NA TO SPECJALIŚCI OD OCHRONY ŚRODOWISKA I WŁADZE MIASTA !!!!!
pampi