A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ale z was debile, nawet nie potraficie pisać na temat!!
Kurde, ale mają beke z Elbląga dzięki was!!
Błe hehe!! Jednak Elbląg to Elbląg...
Jakby was ktoś nakręcił, chyba że.. po prostu taka zgodność charakerów!!
Gratuluję!! Tańczmy wszyscy jak na zagrają.
Śmiech człowieka ogarnia jak się czyta te wasze wypociny!!!
he he
Ciekawe, czy ten mój komentarz zostanie podany do ogólnej dyskusji, skoro tak strasznie się wybiłam ?!?!?!
Bravo elblążanie jednak nic z nas nie będzie !!! a propos:
Ciekawe ile macie lat, bo piszecie jak stare nakręcone zrzędy!!!
Wy inkwizytorzy!!!!
Demokracja - głos wolnej kobiety, nie wiem co od niej chcecie.
Ja w takim razie nie wiem co to takiego demokracja?!?! Magdusia -Gratuluje!!
WOLNOŚĆ, "ludzie", WOLNOŚĆ ! ! !
jesteście nie zdrowi
Swoją drogą, to odważna baba, bo potrafi mieć swoje zdanie. Zawsze marzyłem o takiej matce, która będzie ze mną nawet, kiedy wszyscy będą przeciw rodzinie i dzieciom.Na takiego "mugola" to napewno zawsze można liczyć!!!!Chciałbym w życiu mieć tyle hartu ducha, aby umieć iść pod prąd. Z prądem, to tylko śnięte ryby i ..................płyną. Naprawdę czas się zastanowić, żeta cała rozmowa jest sztucznie i mocno naciągana. Drodzy "Pisarze" zacznijcie myśleć o bezdomnych umierających na mrozie i przemocy fizycznej na osobach, ktorym zabiera się godność, wprowadzając tematy zastępcze!!! Przecie, to zwykłe wpuszczanie was w maliny!!!! A do kina każdemu wolno iść i wybór także należy do was!!!!!
Aha, zapomniałem się podpisać HHAARRYY portier
To ja już cały głupi jestem. Cholera, mam przeczytać Harry'ego Potera czy nie? Czy to czymś grozi?
Wyobraźnia - przyczynkiem postępu!
każdy, kto bierze udział w jakiejkolwiek dyskusji, wypowiadając swoje zdanie i poglądy zaświadcza tylko i wyłącznie o swojej kulturze, znajomości tematu i tylko i wyłącznie daje świadectwo o sobie. Dobrze jest w każdej wypowiedzi szanować przede wszystkim samego siebie!!!!Decyzja należy do ciebie- we wszystkim..Pamiętaj, że jesteś wolnym w podejmowaniu decyzji, ale jeszcze bardziej jesteś zobowiązany ponieść jej konsekwencje, i wtedy nie szukaj ratunku, u tych którzy zawsze dobrze dla ciebie chcieli i zawsze dobrze ci życzą!!! Jednak jestem pewny, że i tak tylko on ci pomoże, bo inni zapomną , albo nie będą chcieli się przyznać ile i kiedy zarobili na twojej WIELKIEJ KRZYWDZIE!!!!Pozdrawiam i przypominam, że prawdziwych przyjaciół poznajemy w tym, ile miłości ci życzą i ile jej ci dadzą- bezinteresownie .Z TYCH, trzech największa jest miłość.Flimy są dla ludzi i dla ciebie tez,zawsze jednak miej swoje zdanie i nie daj się ponieść presji tłumu, bo to już manipulacja twoją wolnością......A ty przecież jesteś wolnym obywatelem tego Świata.Czyta co chcesz i nie daj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIGDY I NIKOMUbądź sobą zawsze. kumpel
Pełnomocnik Rodziny Polskiej w Elblągu NIECH RZYJE, NIECH RZYJE. Popieram w całej rozciągłości. Jeszcze prosze patżeć na "Siedmió krasnoludków i no tą Śnieżkę", "Reifer Rudolf". A co to my gęsi. Nie mamy swoich jeleni, musimy renifery oglądać. I te czarownice w każdej bajce. I jeszcze z zagranicy. Polska dla Polaków, ziemia dla Ziemniaków. Bo Polskie Rodzinie nie powinno być ciepłej, tolerancyjnej, baśniowej atmosfery z odrobinką magii. Duże brawa za spostrzegawczość.
niedawno w radiu była audycja z udziałem ks. Grzegorza dotycząca ww. tematu. Tak się składa, że znam go prywatnie i nie myślałem że jest osobą wzywającą do palenia książek !!!